MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 15207407
nr 1520 7407
Matsalsskåp
1930-tal, Rotfanér. Bredd: 111 cm, djup: 51 cm, höjd: 140 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:11:20
100 kr
150 kr
200 kr